USTERKA.zawoja.ug.pl - System zgłaszania uszkodzeń
Utwórz konto
Przypomnij hasło

Zgłoszenie numer 51 Status: Naprawiany

Informacje o zgłoszeniu

  • Sołectwo: Zawoja Górna
  • Przysiółek: Ryżowana
  • Dział: Infrastruktura
  • Kategoria: Uszkodzona nawierzchnia drogi
  • Status: Naprawiany
  • Data zgłoszenia: 2013-10-26
  • Osoby popierające zgłoszenie: 0
  • Dlaczego w dalszym ciÄ…gu nikt nie zainteresowaÅ‚ siÄ™ sprawÄ…, owszem, korytka podobno zakupione ale droga i przepusty dalej psujÄ… wizerunek Zawoi, dlaczego jak byÅ‚ lany asfalt na innym obejÅ›ciu resztka zostaÅ‚a rzucona na stary zajazd, tyle w zÅ‚upeÅ‚noÅ›ci by nam starczyÅ‚o na Å‚atanie i przepusty ale nie, lepiej w bÅ‚oto wyrzucić a ludzie niech cierpiÄ…, ciekawe czy jakby przed domem pana radnego byÅ‚a dziura, pewnie od razu by byÅ‚a Å‚ata z pieniÄ™dzy mieszkaÅ„ców

Odpowiedzialni

Komunikaty

Brak komunikatów
© 2013 USTERKA.zawoja.ug.pl - Urząd Gminy Zawoja