USTERKA.zawoja.ug.pl - System zgłaszania uszkodzeń
Utwórz konto
Przypomnij hasło

Zgłoszenie numer 53 Status: Naprawiany

Informacje o zgłoszeniu

  • Sołectwo: Zawoja Górna
  • Przysiółek: Ryżowana
  • Dział: Infrastruktura
  • Kategoria: Uszkodzona nawierzchnia drogi
  • Status: Naprawiany
  • Data zgłoszenia: 2013-11-18
  • Osoby popierające zgłoszenie: 0
  • Nie zostaÅ‚y zaÅ‚atane wszystkie dziury podczas naprawy, najwiÄ™ksze na 2 przepuÅ›cie które byÅ‚y zaznaczone dalej sÄ…, ponadto z pierwszego przepustu nie zostaÅ‚y w dalszym ciÄ…gu usuniÄ™te deski co przy marznÄ…cym deszczu bedzie powodowaÅ‚o odpÅ‚yw wody drogÄ… i zamarzanie zakrÄ™tu. Nie chcemy sami wyciÄ…gać ponieważ później by byÅ‚o że ktoÅ› popsuÅ‚ przepust, proszÄ™ o wizytacjÄ™ drogi i rozliczenie firmy która to zrobiÅ‚a maÅ‚o estetycznie, wepchaÅ‚a co siÄ™ da do dziury a na to asfalt, byÅ‚y dziury to auto wpadaÅ‚o do wklÄ™sÅ‚ych otworów a teraz sÄ… wzgórza, w zaÅ‚Ä…czniku zdjÄ™cia przepustu który oczekuje dalej na naprawÄ™

Odpowiedzialni

Komunikaty

  • 2014-08-06 16:21:17
    Dla poprawy stanu drogi konieczna jest przebudowa drogi począwszy od poprawy stanu odwodnienia i nawierzchni. Prowadzimy prace w zakresie posiadanych środków na cele remontowe.
© 2013 USTERKA.zawoja.ug.pl - Urząd Gminy Zawoja