USTERKA.zawoja.ug.pl - System zgłaszania uszkodzeń
Utwórz konto
Przypomnij hasło

Zgłoszenie numer 57 Status: Naprawiany

Informacje o zgłoszeniu

  • Sołectwo: Zawoja Centrum
  • Przysiółek: Łazy
  • Dział: Infrastruktura
  • Kategoria: Uszkodzona nawierzchnia drogi
  • Status: Naprawiany
  • Data zgłoszenia: 2014-02-04
  • Osoby popierające zgłoszenie: 3
  • tak wyglada nawierzchnia drogi zrobionej kilka msc temu,od dluzszego czasu deszcz nie padal,pogoda idealna sloneczna a stan nawierzchni jaki jest widac na dolaczonym zdjeciu,nie mozna ta droga sie poruszac pieszo tylko obok po lakach i krzakach ta niekompetentna osoba ktora ta droge odebrala powinna poniesc konksekwencje!!

Odpowiedzialni

Komunikaty

Brak komunikatów
© 2013 USTERKA.zawoja.ug.pl - Urząd Gminy Zawoja