USTERKA.zawoja.ug.pl - System zgłaszania uszkodzeń
Utwórz konto
Przypomnij hasło

Zgłoszenie numer 63 Status: Naprawiany

Informacje o zgłoszeniu

  • Sołectwo: Zawoja Górna
  • Przysiółek: Ryżowana
  • Dział: Infrastruktura
  • Kategoria: Uszkodzona nawierzchnia drogi
  • Status: Naprawiany
  • Data zgłoszenia: 2014-08-01
  • Osoby popierające zgłoszenie: 0
  • uszkodzona droga - zrobiono pół dziury w przepuÅ›cie, pan radny byÅ‚ i mówiÅ‚ że majÄ… być zrobione dwa najgorsze przepusty a zostaÅ‚y naprawione w poÅ‚owie, robota spartaczona, dalej problem w przejeździe, a woda nie pÅ‚ynie przepustem tylko do domów

Odpowiedzialni

Komunikaty

  • 2014-08-06 15:50:07
    Konieczna przebudowa odwodniania odcinkami,prowadzone są doraźne naprawy w ramach posiadanych środków
© 2013 USTERKA.zawoja.ug.pl - Urząd Gminy Zawoja