USTERKA.zawoja.ug.pl - System zgłaszania uszkodzeń
Utwórz konto
Przypomnij hasło

Zgłoszenie numer 64 Status: Naprawiany

Informacje o zgłoszeniu

  • Sołectwo: Zawoja Górna
  • Przysiółek: Stolarka
  • Dział: Infrastruktura
  • Kategoria: Uszkodzona nawierzchnia drogi
  • Status: Naprawiany
  • Data zgłoszenia: 2014-08-01
  • Osoby popierające zgłoszenie: 0
  • brak poprawy sytuacji na drodze, liczne wyboje dziury, źle rzucony asfalt do dziur wykrusza siÄ™ na nowo, nowe liczne dziury

Odpowiedzialni

Komunikaty

Brak komunikatów
© 2013 USTERKA.zawoja.ug.pl - Urząd Gminy Zawoja